NOVINKY NA COOLGAM

Vychytávky, které pro Vás na webu coolgam připravujeme!

Radio

Online hry Coolgam - novinky

Přidali jsme hudební videoklipy
Přidali jsme hudební videoklipy 2012-07-15 14:05:22

Dnes jsme přidali Coolgam nové hudební videoklipy! Můžete vybírat z více jak 22 tisíc hudebních vidí a videoklipů. Najdete zde pecky jako Gotye, Duck Sauce,Gusttavo Lima a další pecky české i světové hudební scény!
Nové hudební videoklipy

Hlasujte: Líbí se mi to Nelíbí se mi to
Komentáře facebook
Komentáře facebook 2011-12-28 22:54:23

Zrušili jsme předchozí verzi komentářů a super hy zdama jsme obohatili o komentáře sociální sítě Facebook. Online hry zdama tedy můžete komentovat a zároveň sdílet na facebooku. Zábavné hry mohou registrovaní uživatelé také komentovat pomocí chatu, kde si mohou psát v reálném čase, nebo se mohou přímo bavit s dalšími uživateli, kteří zároveň super hry hrají.

Hlasujte: Líbí se mi to Nelíbí se mi to
Zasílání zpráv mezi uživateli
Zasílání zpráv mezi uživateli 2011-10-01 16:18:24

Vytvořili jsme pro Vás zasílání zpráv mezi uživateli! Stačí se registrovat s přáteli, nebo si najít přátelé mezi stávajícími uživateli a můžete si s nimi psát zprávy! Jednoduché, přehledné menu s odeslanými a přijatými zprávami. Navíc stálý přehled nových zpráv v menu uživatele. Napište svým známým na Coolgam!

Hlasujte: Líbí se mi to Nelíbí se mi to
Přes 8000 online her!
Přes 8000 online her! 2011-01-30 12:09:59

Přidali jsme další várku online her a dostali jsme se tak přes 8000 skvělých her!!! Snažíme se přidávat jen top hry které na interneru naleznete! Super hry pro zábavu a relax!

Hlasujte: Líbí se mi to Nelíbí se mi to
Vtipy pro registrované
Vtipy pro registrované 2011-01-21 20:45:20

Chystáme se registrovaným uživatelům zpřístupnit sekci VTIPY. Co vy na to? máte taky rádi vtipy? Využijte hlasování a klikněte na OKčko nebo Kočko jestli se vám tento nápad líbí nebo nelíbí!

Hlasujte: Líbí se mi to Nelíbí se mi to
Online rádio
Online rádio 2011-01-18 19:57:34

Zprovoznili jsme pro registrované uživatele online rádia. Nyní si můžete zpříjemnit hraní her poslechem online rádií. Jednoduše rádio vyberete a spustíte v novém okně. Radio bude hrát a vy můžete v klidu pařit hry.

Hlasujte: Líbí se mi to Nelíbí se mi to
Na webu již 7800 her
Na webu již 7800 her 2011-01-18 19:51:12

K dnešnímu dni uvidujeme na webu již 7800 her. Mnoho kategorií přeplněné skvělými hrami. Tak se bavte a pařte s námi!

Hlasujte: Líbí se mi to Nelíbí se mi to

Coolgam hry zdarma reklama


ahojky

2012-08-08 19:51:22


:)

2012-07-15 18:30:37


:)

2012-07-15 18:29:36


jooo 39 860 :D Dá někdo víc..:D

2012-02-20 20:35:49

Zábavné hry online

Zábavné hry Coolgam můžete komentovat, hodnotit, poslat přátelům a další vychytávky. Pokud se Vám zábavné hry zdarma, které máte rádi a patří mezi vaše super hry, budou líbit, můžete je pomocí lišty sdílet se svými přáteli na facebooku, google plus a dalších službách. Super hry můžete stahovat, nebo si je dát do oblíbených a hrát super hry zdarma kdykoliv budete chtít. 1001 super hry zdarma a mnohem více zábavy ti Coolgam zábavné hry zdarma naservíruje přímo pod nos. Můžeš chatovat s kámoši a kámoškami hrát zábavné hry pro dva nebo si psát zprávy. Počítají se ti super hry, které jsi si hrál.

Super hry online

Super hry zdarma dělíme do kategorií podle typu online hry. Coolgam zábavné hry zdarma nové super hry. Super hry najdete ve všech kategoriích na Coolgam zábavné hry zdarma. Nové hry každý den! Online hry pro Vás! Super hry všech kategoriích Coolgam jsou zábavné hry plné adrenalínu, pohody a oddechu. Hry zdarma si můžete stáhnout, nebo dát do oblíbených her. Tak už neplaťte žádné poplatky, když hrajete supe hry, nebo si stáhnete do mobilu zábavné hry. Coolgam zábavné hry jsou všechny online hry zdarma! Nové hry, které tě pobaví!

Coolgam | Online hry zdarma

Zábavné hry, online hry, nové hry, vše pro zábavu, pohodu a oddech v mnoha rozmanitých kategoriích. Denně vkládamé nové hry pro holky i kluky! Zábavné hry pro všechny a zdarma! Hrejte nové hry zdarma a bavte se s námi! Online hry, které Vám přináší zábavné hry Coolgam. Neplaťte nic a hrejte super hry zdarma s přáteli . Online hry které neomrzí! Vtipné hry, zábavné hry, originální hry, super hry, hry zdarma, nové hry a také stále nové hry pro Vás přináší Coolgam! Můžeš tak soupeřit s kamarády. Ukaž Coolgam super hry svým kamarádům a hrajte si společně super hry.
Mapa webu Coolgam | Helpdesk coolgam |  CZIN.eu |  Katalog-zpětných-odkazů.cz |  Registrace do katalogů |  Katalog obchodů na internetu |  Katalog CZ |  katalog stránek Začátek.cz |  Tapety na plochu ke stažení zdarma |  Hry zdarma - NETHRY.cz |  Superhry zdarma |  Superhry zdarma |  Trička s potiskem UAX |  Online hry zdarma |  Superhry a Farmářské hry - Gplanet.cz
Online zábavný portál Coolgam nyní spolupracuje a pomáhá rozvíjet Online zábavný portál Vsetu.eu. Můžete na něm hrát zábavné online hry, sledovat a stahovat filmy online. Také zde najdete tisíce hudebních vidoklipů z celého světa a tisíce wallpapers, tapety na plochu Vašeho počítače nebo notebooku. Pobavíte Vás i zábavné vtipy mnoha kategorií. Proto neváhejte a navštivte Online zábavný portál Vsetu.eu a hrejte online hry, přehrávejte hudební videoklipy, sledujte filmy online, stahujte tapety na plochu, nebo zasmějte se zábavným vtipům. A vše naprosto zdarma! Sledujte a stahujte online filmy také na Xkuk.cz. Nové i HD tapety na plochu si můžeš stáhnout do svého počítače i na tapety-wallpapers.eu.
Online hry Coolgam!

Online hry Coolgam!

K účtu se přihlásíte pomocí formuláře v pravo. Přejeme příjemnou zábavu!

Nemůžete se přihlásit? Napište na helpdesk coolgam!

Uživatelské jméno(nick)
Heslo
Zůstat přihlášen(a)
Nevyplnili jste uživatelské jméno(nick)!
Nevyplnili jste heslo!
Online hry Coolgam!

Online hry Coolgam!

Registrací na Coolgam získáte mnoho skvělých výhod! Budete mít možnost komentovat hry, vkládat oblíbené hry do svého profilu a další výhody, které vám zpříjemní pobyt na Coolgam.

Nemůžete se registrovat? Napište na helpdesk coolgam!

Uživatelské jméno(nick)
Heslo
E-mail
Souhlasím ze zasíláním novinek
Nevyplnili jste uživatelské jméno(nick)!
Nevyplnili jste heslo!
Nevyplnili jste e-mail!
Zadali jste neplatný e-mail!
Opravdu si přejete odhlásit?
Odhlásit uživatele
uživatel Přihlásit | Registrovat  
Změň styl Coolgamu Změň styl Coolgamu